Yahoo Web Suche

Suchergebnisse

1. Vor 16 Stunden · A labdarúgó OTP Bank Liga 2023-24-es szezonjának zárómérkőzésén a Ferencváros 2-0-ra legyőzte az Újpest csapatát a Groupama Arénában megrendezett derbin, majd óriási hangulatban ünnepelte meg a 35. bajnoki címét.

2. Vor 16 Stunden · A 7. helyen végzett a DVTK az OTP Bank Liga idei kiírásában, legutóbb a 2014/2015-ös idényben zárt ugyanilyen pozícióban. Az első körben 16, a másodikban 12, a harmadikban 17 pontot szerzett a csapat. A házi gólkirályi címet Bright Edomwonyi szerezte meg 8 találattal, míg a legtöbb mérkőzésen Holdampf Gergő lépett pályára (32), a legtöbb percet pedig Bitok Stephen ...

3. Vor 16 Stunden · Az OTP Bank Liga záró fordulójában a KTE hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a Zalaegerszeget, ezzel a 6. helyen zárta a bajnokságot. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők:

4. Vor 16 Stunden · Vasárnap az OTP Bank Liga zárófordulójában a Kecskeméti TE hátrányból tudta legyőzni a Zalaegerszeg csapatát. Pálinkás Gergő gólja 2 perccel a rendes játékidő vége előtt döntött, ezzel a hatodik helyen zárják az idei szezont a lilák – közölte a klub.

5. Vor 16 Stunden · Nap Híre 2024. május 20., hétfő 6:00. A bajnok Ferencváros kétgólos győzelmet aratott ősi riválisa, a vendég Újpest felett a labdarúgó OTP Bank Liga 33. fordulójának, egyben a 2023/24-es idényének utolsó mérkőzésén. A két patinás fővárosi csapat eddig 241 alkalommal találkozott egymással az élvonalban, ebből 118 ...

6. 21. Mai 2024 · m4 tv műsor tv csatorna - TvMustra Epg 2024-05-21 Kedd: 18:05 E.ON férfi vízilabda OB I, 19:45 Kosárlabda-magazin, 20:30 Rangadó díjátadó, 21:30 Kézilabda-magazin, 22:30 Nemzeti Sporthíradó, 23:00 OTP Bank Liga