Yahoo Web Suche

Suchergebnisse

1. Poslednje vesti Vesti iz sveta domaćeg fudbala, rezultati i tabele, aktuelna dešavanja iz LingLong lige, transferi, analize. Najvažnije vesti iz reprezentacije, Crvene Zvezde, Partizana i ostalih domaćih klubova.

2. Vor einem Tag · Novak Đoković (37), drugi nosilac na gren slemu u Londonu, je u osmini finala Vimbldona pobedio 15. nosioca Danca Holgera Runea 3:0 (6:3, 6:4, 6:2) posle samo dva sata i tri minuta igre. Konačno se Novak nije previše mučio, ako se ne računa problemčić tokom drugog seta kada ga je mučio stomak, ali tada je, srećom, izdržao, zadržao svoj servis gem, a onda brzinski otišao do toaleta ...

3. sportske.net › vesti › domaci-fudbalSportske.net - Partizan

Vor 3 Tagen · Kakav povratak Partizana u Moskvi - Šćekić spasavao, Jovanović opet činio čuda! Sportske.net. sreda 03.07.2024. 0. Uzbudljiva utakmica u Moskvi, Partizan se probudio u finišu i pobedio na penale!

4. Vor einem Tag · Američki teniser Tejlor Fric plasirao se večeras u četvrtfinale Vimbldona, pošto je pobedio četvrtog igrača sveta Aleksandra Zvereva iz Nemačke posle pet setova, 4:6, 6:7, 6:4, 7:6, 6:3. Fric, 12. teniser sveta, pobedio je posle tri sata i 29 minuta i drugi put u karijeri se plasirao u četvrtfinale londonskog grend slema. Teniseri su u prvom setu osvajali gemove na svoje servise sve do ...

5. Vor 4 Tagen · Najnovije vesti, transferi, izjave i rezultati iz najtrofejnijeg fudbalskog kluba, Crvene Zvezde. Pratite dešavanja, najava i transfere samo na Sportskim.

6. Vor einem Tag · Gledajte uživo meč Zenit - Crvena zvezda, brzo vođstvo domaćina (video) Prvi meč su izabranici trenera Vladana Milojevića odigrali sa Sočijem pre tri dana, pobedili su 2:0 golovima Endiajea i Jovanovića. ZENIT – CRVENA ZVEZDA 1:0 (1:0) Sankt Peterburg - Stadion: Gasprom arena. Sudija: Vasilij Kazajcev.

7. Vor 3 Tagen · Budite u toku sa svim sportskim dešavanjima na jednom mestu, i nikad ne propustite nijednu vama bitan meč ili informaciju.