Yahoo Web Suche

Suchergebnisse

1. 23. Juni 2024 · A magyar labdarúgó-válogatott drámai körülmények között, Csoboth Kevin 100. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte Skóciát. Élje át újra a győzelmet érő találatot. Nemzeti Sport Online

2. 18. Jan. 2024 · Nemzeti Sport előfizetés. Előfizetés kiválasztása. Adatok megadása. Összegzés. Amennyiben szeretne előfizetni Nemzeti Sport napilapunkra kérjük válasszon az alábbi előfizetések közül, majd töltse ki az adatlapot.

3. Vor 3 Tagen · Fazekas Gergő: Még azt számoljuk, hogy minden napot éljünk túl, olyan kemények. Szoboszlai, Ronaldo, Lukaku – a Marca szerint ez volt az Eb leginkább csalódást keltő csapata. Kézilabda: nem jutott nyolc közé a junior férfiválogatott az Eb-n. NB II-es felkészülés: gólgazdag meccsen nyert a Kisvárda, győzött a ...

4. 4. Nov. 2023 · Hektikus első félidő után javuló második félidei teljesítménnyel győzte le 31–27-re felkészülési mérkőzésen Lengyelországot a magyar férfi kézilabda-válogatott Szegeden. A két csapat vasárnap Békéscsabán is összecsap egymással. FÉRFI KÉZILABDA. VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS.

5. Ferenc Ilyés is running for the presidency of the Hungarian Handball Federation – interview. According to the former Szeged and Veszprém star, the fate of Hungarian handball in general depends on the performance of the senior national teams. English. 2023.03.07. 14:58.

6. Nemzeti Sport Online. Foci Eb 2024 A rovat támogatója a; ... Az olimpiára készülő magyar férfiválogatott július 13-án 17 órától játszik a szlovénokkal.

7. Január 17-én elstartolt a Sportrádió. 2022. január 17-én új rádióállomás szólalt meg a Budapesten és környékén fogható 105.9 MHz-es frekvencián, valamint a nemzetisport.hu-n, a leglátogatottabb magyar sportportálon, amely a 120. évfolyamát kezdő sportnapilap, a Nemzeti Sport internetes kiadása. Magyarország első és ...