Yahoo Web Suche

Suchergebnisse

1. Aktualne vijesti iz svijeta sporta, uključujući nogomet, košarku, tenis, rukomet i druge sportove. Pratite rezultate, tablice, transferi, intervjue i reportaže na Index.hr.

• Nogomet

Najnovije vijesti iz nogometa. Rezultati, tablice, najbolji...

• Tenis

Najnovije vijesti i rezultati iz tenisa. Iz minute u minutu:...

• NJEMAČKA

Hrvatska deklasirala Nijemce u prvom dijelu. Hrvatska je...

• Košarka

Najnovije vijesti iz košarke. Rezultati i tablice. Iz minute...

• Borilački Sportovi

Najnovije vijesti iz boksa, MMA-a i ostalih borilačkih...

Najnovije vijesti iz nogometa. Rezultati, tablice, najbolji strijelci. Iz minute u minutu: GNK Dinamo, HNK Hajduk, hrvatska reprezentacija, Luka Modrić, Real Madrid, Barcelona, lige petice, Liga prvaka, Lionel Messi.

3. Vor 22 Stunden · Eintracht predstavio hrvatskog golgetera: Želim biti miks Ibrahimovića i Mandžukića. 11:44, 16. srpnja 2024. HRVATSKI napadač Igor Matanović (21) odigrao je sjajnu sezonu u njemačkom drugoligašu Karlsruheru. Prošle sezone je u 32 utakmice zabio 14 golova te imao sedam asistencija.

Najnovije vijesti i rezultati iz tenisa. Iz minute u minutu: tenis, ATP, WTA, Marin Čilić, Borna Ćorić, Novak Đoković, Roger Federer, Rafael Nadal.

5. 16. März 2024 · Hrvatska deklasirala Nijemce u prvom dijelu. Hrvatska je odigrala fenomenalno prvo poluvrijeme i odmah stigla u vodstvo, koje je čuvala do kraja utakmice. Momčad novog izbornika Dagura Sigurdssona povela je 4:0 i kako se prvi dio bližio kraju, tu je prednost samo povećavala.

6. dev4.index.hr › sport › rubrikaKošarka - Index.hr

4. Juli 2024 · Najnovije vijesti iz košarke. Rezultati i tablice. Iz minute u minutu: košarka, NBA, KK Cibona, KK Zadar, LeBron James.

7. 24. Aug. 2023 · Nisu se gosti ni snašli, a već su gubili 3:1. Ivanušec se sjurio po lijevoj strani i odigrao krasan dupli pas s Ljubičićem i onda majstorski pogodio suprotni kut za 3:1. Jakirović je u 64. minuti izvadio Špikića i dosta ljutitog Baturinu te ubacio Emrelija i Stojkovića.