Yahoo Web Suche

Suchergebnisse

1. Vor 3 Stunden · Autor: Vuk Žarković. Fudbal - 17.07.2024. 05:00h. Fudbalski klub Železničar iz Pančeva potvrdio je na Instagramu da je 35-godišnji Seku Sanogo iz Obale Slonovače novi član tog tima. Iskusni vezista je karijeru započeo 2008. godine u klubu Afrika Sports, a od 2011. igrao u Švajcarskoj za Tun, Lozanu, Jang Bojs, a potom i za Al-Itihad ...

2. Vor einem Tag · "Novaku treba trener, on je idealan za njega" Radmilo Armenulić, poznati teniski stručnjak, smatra da Novak Đoković mora što pre da angažuje trenera.

3. Vor einem Tag · Najčitanije vesti. Englezi se međusobno tukli posle poraza (VIDEO) 15. jul 2024; Tako se preuzima odgovornost: Sautgejt podneo ostavku! 12:10; Automobilista Ralf Šumaher obznanio da je homoseksualac 14. jul 2024; Virtus napada Partizan i Klajburna, Ibaka je slobodan… 22:44

4. Vor einem Tag · Četvrta četvrtina: 40. minut - Trojka Egzuma kojom je stavljena tačka na utakmicu. Kraj, Srbija - Australija 73:84! 39. minut - Poeni za Srbiju posle dugo vremena, Petrušev je precizan.

5. Vor einem Tag · Posle poraza u pripremnoj utakmici, za medije je govorio trener našeg nacionalnog tima, Svetislav Pešić. "Sve je onako kako smo i očekivali.Mi smo dali energiju, naravno tu su malo i problemi, neki ne mogu da igraju, neki su se povredili u toku utakmice.

6. Vor einem Tag · Loše vesti posle poraza: Marinković se žalio na kuk, završio meč pre kraja. Košarkaška reprezentacija Srbije doživela je prvi poraz u sklopu priprema za Olimpijske igre, pošto je bolja od "Orlova" u Abu Dabiju bila selekcija Australije (84:73). Nažalost, rezultatski neuspeh nije jedina loša stvar koja se dogodila na toj utakmici za ...

7. Vor einem Tag · Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je danas da zbog velike havarije na elektroinstalacijama u fabrici vode "Makiš" u narednom periodu može doći do diskontinuiteta u snabdevanju grada vodom.