Suchergebnisse

1. Vor 5 Stunden · SMI Öl Schweizer Franken ... Gold, Öl & Co. in KW 27: Die Rohstoff-Performance der vergangenen Woche Am Rohstoffmarkt bewegten sich einige Werte in der vergangenen Handelswoche stark.

2. Vor 5 Stunden · So bewegten sich die einzelnen Commodities in der Kalenderwoche 27: Grüezi! Sie wurden auf finanzen.ch, unser Portal für Schweizer Anleger, weitergeleitet.

3. Vor einem Tag · Welcher Fairplay-Typ bist Du auf dem Fussballplatz? Mach den Check!

4. Vor 5 Stunden · Збірна Нідерландів стала останнім півфіналістом чемпіонату Європи-2024 з футболу після вольової перемоги над Туреччиною. Матч завершився із рахунком 2:1. Перший тайм завершився за ...

5. Vor einem Tag · Нідерланди стали останнім півфіналістом Євро-2024, здобувши вольову перемогу над Туреччиною. У Берліні пройшов останній чвертьфінал Євро-2024 з футболу. Збірна Нідерландів пробилася до ...

6. Vor einem Tag · Євро-2024. Нідерланди – Туреччина 2:1. Від Гакпіньо до Гакмюллера ᐉ UA-Футбол. Євро-2024. Нідерланди – Туреччина 2:1. Від Гакпіньо до Гакмюллера. ЄВРО-2024. 6 липня 2024, субота. 23:56.

7. Vor einem Tag · Огляд і відео голів матчу {Нідерланди} – {Туреччина} ⇒ ≺{06.07.2024}≻ {Євро} 🥉 Футбольні відео ☛ Кращі моменти матчу, огляди та коментарі кращих експертів на СПОРТ.ua