Yahoo Web Suche

Suchergebnisse

1. Vor 17 Stunden · ZIRA - OSIJEK uživo od 18.30 (prva utakmica 1:1) ZIRA: Tiago Silva - Alijev, Mutsinzi, Ruan, Djibrila - Zebli, Ibrahimli, Martins - Utzig, Volkov, Kuliev OSIJEK ...

2. Vor 17 Stunden · POGLEDAJTE VIDEO: Hit trener u studiju Net.hr: 'Stalno su neki kivni na suce. Pogledajmo prvo u svoje dvorište'. Uzvratnu utakmicu 3. pretkola Konferencijske lige između Hajduka i Ružomberoka od 21.00 u tekstualnom prijenosu UŽIVO pratite na portalu Net.hr.

3. Vor 17 Stunden · Prva utakmica odigrana na Rujevici završila je rezultatom 1-1. Šveđani su bolje otvorili susret i poveli u 24. minuti golom Jalala Abdullaija, a Rijeka je izjednačila pred kraj prvog poluvremena pogotkom Nike Galešića u drugoj minuti sudačke nadoknade.

4. Vor 17 Stunden · Zadnja nadopuna: 18:37, 15. kolovoza 2024. OSIJEK od 18:30 gostuje kod azerbajdžanske Zire u uzvratnoj utakmici trećeg kvalifikacijskog kola Konferencijske lige. Prva utakmica u Osijeku završila je 1:1. Pobjednik ovog duela u play-offu će igrati protiv ciparske Omonije, koju vodi bivši Hajdukov trener Valdas Dambrauskas.

5. Vor 17 Stunden · Pančevo, tačnije stadion Železničara biće mesto odigravanja derbija 5. kola Superlige između Čukaričkog i Crvene zvezde . Oba tima su u prethodna četiri kola upisali po tri pobede i jedan remi. Ovo je ujedno i prva utakmica ovog kola. Sva dešavanja iz meča u Pančevu, ispratite u direktnom tekstualnom prenosu na našem portalu.

6. Vor 17 Stunden · Evo gde i kada možete da gledate TV prenos meča crno-belih protiv Lugana. Fudbaleri Partizana nastavljaju evropsko putešestvije u novoj sezoni, a ono što najviše interesuje njihove navijače je da li će izabranici Aleksandra Stanojevića uspeti da dođu do prvog trijumfa u Evropi. U prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope ...

7. Vor 17 Stunden · Pratite uživo tekstualni prenos revanš meča 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija u kome Zrinjski dočekuje Botev